HAKKIMIZDA

İşletmelerin kısa, orta ve uzun vadede ekonomik darboğazdan kurtulmalarına ve daha önce hiç düşünmedikleri hibe, teşvik ve destek haklarını kullanarak güçlü birer işletme olmalarına yardım etmektedir. Firmaların yeni pazarlara açılmalarına ve yurtdışı ortaklarla buluşmalarına, organize ettikleri yurtiçi ve yurt dışı ikili iş görüşmeleri ile katkı sağlamaktadır. KOSGEB , Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Ajansı Destekleri, uluslararası ve yerel destekler, Yurtdışı Ortak bulma, Girişimcilik ve İş Geliştirme alanlarında firmalara ve kurumlara hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Danışmanlık gereksinimi olan her sektörden ve her ölçekteki şirkete geniş hizmet yelpazesi ile özel çözümler üretme misyonuyla yola çıkmıştır. İşletmelerin daha önce hiç düşünmedikleri hibe, teşvik ve destek haklarını kullanarak güçlü birer işletme olmalarına yardım etmektir. Bununla birlikte firmaların yeni pazarlara açılmalarına ve yurtdışı ortaklıklar kurmalarına katkı sağlamaktır. İşimiz danışmanlık hizmeti satmak değil, danışanlarımıza finansal özgürlük sunmak ve danışanlarımızın yatırım talep ve beklentileri doğrultusunda en uygun kaynaklarla buluşmalarını sağlamaktır. Uzman kadrosuyla, çalışanlarının kendisini geliştirmesine fırsat vererek ve sürekli sektördeki gelişmeleri takip ederek kendini yenileyen doğru, güvenilir ve etik değerlere önem veren bir firma olmak; ayrıca öncelikli pazarlara yönelik yeni faaliyetleri rasyonelleştirmek misyonuyla hareket etmektedir.

VİZYONUMUZ

KOBİ’lerin ihtiyaç duydukları bilgilere ulaşabilecekleri tek kapı olmak. Sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği danışmanlık firması olarak edindiği başarıları kalıcı kılmak ve sürdürebilir sektörel liderliği tesis etmek.

"İşletmelerin hakları olan; hibe, teşvik ve destek imkanlarını kullanarak
güçlü birer işletme olmalarına yardımcı oluyoruz."

İŞ ORTAKLARIMIZ